"Planowanie kariery zawodowej cz. 1"

mgr Dominika Buczkowska
(Kierownik Biura Karier, Uniwersytet Wrocławski)

data: wtorek 2 kwietnia 2019
15:00, IFA UWr, sala nr 207

Rozpoczęcie satysfakcjonującej pracy zawodowej po studiach, nie zawsze jest łatwe. Mamy wiele potencjalnych możliwości i często kłopot z właściwym wyborem. Jak podejmować decyzje zawodowe w zgodzie z sobą? Jakie zmiany w podejściu do planowania kariery narzuca nam dynamicznie zmieniająca się współczesność? Na te i inne pytania postaramy się znaleźć odpowiedź na wykładzie w dniu 2 kwietnia, na który serdecznie zapraszamy!

"Planowanie kariery zawodowej cz. 2"

mgr Dominika Buczkowska
(Kierownik Biura Karier, Uniwersytet Wrocławski)

data: wtorek 30 kwietnia 2019
15:00, IFA UWr, sala nr 207

Pomimo optymistycznych statystyk dotyczących zjawiska bezrobocia, znalezienie satysfakcjonującej pracy w dalszym ciągu pozostaje wyzwaniem. Jak skutecznie zaprezentować się w procesie rekrutacji? Jak przygotować CV, które w pełni odda nasze kompetencje? Jak poznać i wykorzystać w procesie rekrutacji punkt widzenia pracodawcy? Na te i inne pytania postaramy się znaleźć odpowiedź na wykładzie w dniu 30 kwietnia, na który serdecznie zapraszamy!