Z okazji jubileuszu warszawskiego "mish-u" 1 marca br. w Uniwersytecie Warszawskim odbędzie się spotkanie pt. „Łączymy Uniwersytet”.
Podczas spotkania będzie można wysłuchać dyskusji panelowej „Miejsce studiów międzyobszarowych w Uniwersytecie Warszawskim”. Poprowadzą ją profesorowie Joanna Pijanowska z Wydziału Biologii i Paweł Stępień z Wydziału „Artes Liberales”. W panelu wezmą udział: dr hab. Błażej Brzostek, prof. Janusz Bujnicki, dr hab. Kamil Imbir, dr Tomasz Kazimierczuk, Paweł Mazurkiewicz, prof. Lucjan Piela, dr hab. Jakub Urbanik i dr hab. Agata Zalewska.

Po dyskusji o godz. 14.00 odbędzie się sesja „Skąd idziemy, dokąd zmierzamy?”, w której wezmą udział prof. Marcin Pałys, rektor UW, oraz profesorowie Jerzy Axer, Andrzej Hennel, Marta Kicińska-Habior i Andrzej Kajetan Wróblewski.

Więcej informacji TUTAJ