W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu International Days: The Future Starts Now w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego, którego celem jest nie tylko tworzenie więzi, ale także patrzenie na wspólną przyszłość. Jednym z prelegentów tegorocznego wydarzenia będzie Dyrektor Kolegium MSI – Piotr Chruszczewski.
W ramach konferencji przyjrzymy się perspektywom najbliższej przyszłości z różnych perspektyw – od ekonomicznej po psychologiczną. Dowiemy się, jak będziemy działać jako różnorodne społeczeństwo w czasach postpandemicznych – czy zamkniemy się w indywidualistycznej bańce, a może otworzymy się na ludzi i będziemy tworzyć nasz świat kolektywnie?

Harmonogram wydarzenia:
23 marca – Konferencja The Future Starts Now: Together or Alone?
24 marca – Interdyscyplinarna Studencka Konferencja Naukowa“ Ecology in human life”
26 marca – Gra integracyjna

Zapraszamy na Facebook International Days:

,