Drodzy Studenci,
z powodu trudnej sytuacji epidemiologicznej, rosnącej liczby zdiagnozowanych osób zakażonych wirusem SARS-CoV-2, wprowadzanych obostrzeń przepisów, zakazów i nakazów, w trosce o zdrowie Wasze i Nasze - całej społeczności Uniwersytetu Wrocławskiego, informujemy, że od dziś, tj. 19 października 2020 r., do 15 listopada 2020 r. wszystkie wykłady będą realizowane w formie zdalnej.

Ponadto przypominamy, że na terenie wszystkich budynków Uniwersytetu Wrocławskiego obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczek, przyłbic lub półprzyłbic, zakrywających usta i nos.
Kontakt z sekretariatem KMSI z wyżej opisanych przyczyn powinien odbywać się drogą telefoniczną lub mailową, a konieczne wizyty prosimy realizować po wcześniejszym umówieniu się.

Szczegółowy komunikat Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego z dnia 19 października 2020 r. znajduje się poniżej.

Motricia Adams wyjaśniła swego czasu na czym polega iluzja normalności. Miejmy jednak nadzieję, że w tym chaosie jest metoda i trzymajmy się zapewnienia Artysty sprzed trzydziestu lat, że „(…) jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie”!

Nie przestawajcie myśleć! Czytajcie! Dbajcie o zdrowie!

Kolegium MSI

KOMUNIKAT REKTORA