KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI z przyjemnością zaprosza Państwa do udziału w seminarium - spotkaniu eksperckim Pułapki konsumpcji w ramach IX LUBELSKICH SPOTKAŃ ANTROPOLOGICZNYCH organizowanych przez Katedrę Socjologii Kultury i Religii KUL, Kolegium Międzyobszarowych Studiów Indywidualnych Uniwersytetu Wrocławskiego, Komisję Nauk Filologicznych Oddziału Polskiej Akademii Nauk we Wrocławiu, Oddział Lubelski Polskiego Towarzystwa Socjologicznego.

Tegorocznym honorowym gościem będzie Pani prof. dr hab. Krystyna Romaniszyn z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Panel podzielony zostanie na trzy moduły:
1) Ciało wyzwolone?
2) Wszystko na sprzedaż
3) Paradoksy społeczeństwa konsumpcyjnego

IX LSA odbędą się 24.04.2020 r. na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w sali C-603A

Zapraszamy do zgłaszania referatów odnoszących się do jednego z trzech modułów.
Po pozytywnej recenzji możliwość publikacji w periodykach naukowych współredagowanych przez Odział PAN we Wrocławiu.
1. Academic Journal of Modern Philology (lista MNiSW - 40 punktów):

2. Styles of Communication (lista ERIH PLUS):