"Tłumacząc się z reportażu - o ile istnieje..."

dr hab. Jędrzej Morawiecki (Uniwersytet Wrocławski, Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej)

data: wtorek 17 grudnia 2019
godz. 13:15, IFA UWr, sala nr 207

Organizatorzy: Instytut Filologii Angielskiej, Kolegium MSI, Komisja Nauk Filologicznych Oddziału PAN we Wrocławiu
Wykład otwarty z cyklu BEYOND LANGUAGE – Humanistyka bez granic

Jędrzej Morawiecki – (ur. 1977) - dokumentalista, pisarz, tłumacz. Laureat m.in. Nagrody im. Beaty Pawlak, Nagrody Specjalnej Stowarzyszenia Filmowców Polskich na Krakowskim Festiwalu Filmowym, stypendium im. Jacka Stwory. Wykłada w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego, jest doktorem filologii słowiańskiej oraz socjologii, doktorem habilitowanym w dyscyplinie nauk o kulturze i religii. Współzałożyciel Grupy Dziennikarze Wędrowni, członek Stowarzyszenia Reporterów „Rekolektyw”.

Więcej informacji: Jędrzej Morawiecki